Windows 10 oficiálne príde v júli. Office do konca apríla (pre Windows 10 TP) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 oficiálne príde v júli. Office do konca apríla (pre Windows 10 TP)

Novinky

Windows 10 oficiálne príde v júli. Office do konca apríla (pre Windows 10 TP)

Internetový portál TheVerge.com priniesol informácie týkajúce sa oficiálneho vypustenia Windows 10 na trh, ktorý sa má dostať na trh koncom júla tohto roka. Informovala o tom CEO prezidentka spoločnosti AMD, ktorá v rekapitulácii finančných výsledkov na otázku novinárov týkajúcu Windows-u 10 povedala:

„s príchodom Windows 10 koncom júla budeme sledovať dopady na trh v období začiatku školského roka…“

Microsoft už dávnejšie hovoril o vypustení oficiálnej verzie Windows 10 počas letných prázdnin a každá takáto informácia, ktorá pochádza z úst ľudí z odbornej komunity sú len dobrou správou pre nás užívateľov.

Druhou novinkou, ktorú priniesol zas portál Pocketnow.com je informácia týkajúca sa dostupnosti kancelárskeho balíčka Office, ktorý by mal byť dostupný pre Windows 10 TP do konca tohto mesiaca v blížiacej sa aktualizácii.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.