Video: Windows 10 TP na Lumii 520, 920 a 930 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Video: Windows 10 TP na Lumii 520, 920 a 930

Novinky

Video: Windows 10 TP na Lumii 520, 920 a 930

Začiatkom mesiaca Joe Belfiore nás uisťoval, že vybrané Lumie s 512 MB RAM dostanú aktualizáciu na Windows 10 TP v prvej vlne, pričom prízvukoval že Lumia 520 medzi nimi určite nebude chýbať. Nestalo sa tak. Avšak našlo sa niekoľko vývojárov, ktorí našli spôsob ako nainštalovať Windows 10 TP aj do ostatných mobilných zariadení o čom sme Vás informovali predvčerom. Na internete sa zatiaľ objavilo niekoľko videí, ktoré funkčnosť návodu potvrdzujú. Videá si môžete pozrieť nižšie (aj na iných zariadeniach ako Lumia 520).

Lumia 520 s Windows 10 Technical Preview

Lumia 930 s Windows 10 Technical Preview

Lumia 920 s Windows 10 Technical Preview

TIP  Nokia získala ďalších 100 miliónov dolárov na vývoj a výrobu nových smartfónov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.