Gabriel Aul: Nový build pre Windows 10 Mobile (Redstone) príde budúci rok | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Gabriel Aul: Nový build pre Windows 10 Mobile (Redstone) príde budúci rok

Novinky

Gabriel Aul: Nový build pre Windows 10 Mobile (Redstone) príde budúci rok

Vyzerá to tak, že sa ďalšieho buildu pre vývojársku verziu Windows 10 Mobile sa v tomto roku už nedočkáme, potvrdil to Gabriel Aul prostredníctvom svojho účtu na Twitteri kde odpovedal na otázku jedného z jeho followerov týkajúcu sa nového buildu s tým, že príde až v novom roku.

gabriel_aul_tweet_redstone

Microsoft pritom len pred nedávnom vypustil do obehu build pod označením 10586.36, na ktorý bude nadväzovať dlho očakávaná aktualizácia Redstone (build 11082.1000.rs1_release.151210-2021). Spomínaná aktualizácia by mala podľa zákulisných informácií priniesť hlbšiu integráciu medzi Windows 10 a Windows 10 Mobile, ktorá bude spočívať v možnosti posielania správ a telefonovania priamo z vášho počítača prostredníctvom mobilného telefónu a tak isto by sme sa mohli dočkať vylepšenej verzie Cortany, ktorá by mala znieť ako Clippy.

TIP  Vyberáme pre vás 3 funkcie, na ktoré sa môžeme tešiť v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.