Microsoft si opäť „kopol“ do používateľov Windows Mobile telefónov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft si opäť „kopol“ do používateľov Windows Mobile telefónov

Novinky

Microsoft si opäť „kopol“ do používateľov Windows Mobile telefónov

Microsoft si opäť kopol do používateľov platformy Windows Mobile. Najnovšie informácie, ktoré ako inak boli znova publikované cez sociálnu sieť Twitter nikoho určite nepotešia.

Senior manažér spoločnosti Brandon LeBlanc oznámil, že Windows 10 Mobile nedostane už ďalšie buildy (zostavenia).

Microsoft pritom nie ani až tak dávno hovoril úplne niečo iné. Konkrétne hovoril, že plánuje pravidelne prinášať nového buildy pre mobily.

A teraz? Plány sa zmenili…

Microsoft Windows Mobile pomaly, ale isto pochováva už od roku 2015. V podstate z miliónov používateľov, ktoré Microsoft vtedy mal tak sú aktuálne minulosťou. Dnes sa rádovo môže „pochváliť“ len niekoľkými stovkami tisíc. Podľa informácií, ktoré prúdia internetom mobilný operačný systém chce nahradiť adaptívnym rozhraním CShell.

Zdroj: Twitter via MSP, úvodný obrázok: vlastný

 

TIP  Nepremeškaj túto ponuku na Xiaomi kameru do auta s FULL HD rozlíšením so špeciálnym kúponom len za 31.59€

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.