Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE

Novinky

Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE

Zatiaľ čo Microsoft pracuje na internetovom prehliadači Microsoft Edge a prináša nám každý pomaly každý týždeň nejaké tie vylepšenia a novinky tak aj napriek tomu mu stále chýba jedna dôležitá funkcia – rozšírenia.

No, vyzerá to tak, že samotný Microsoft v týchto dňoch predbehlo vývojárske štúdiou Cốc Cốc Inc. stojace za internetovým prehliadačom Cốc Cốc Browser, ktoré k včerajšiemu dňu aktualizovalo svoju aplikáciu. Spolu s klasickými vylepšeniami stability prišla však aj nová funkcia – podpora rozšírení od tretích strán.

Medzi hlavné funkcie prehliadača patrí napríklad: podpora gest, automatické vypĺňanie údajov, nočný mód, nechýba ani správca hesiel, podpora tmavej témy či ďalšie vychytávky. Internetový prehliadač stiahnete cez odkaz nižšie. PS: my ho používame viac ako Edge, oplatí sa ho vyskúšať.

Cốc Cốc Browser
Cốc Cốc Browser
Developer: Cốc Cốc Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.