Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE

Novinky

Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE

Zatiaľ čo Microsoft pracuje na internetovom prehliadači Microsoft Edge a prináša nám každý pomaly každý týždeň nejaké tie vylepšenia a novinky tak aj napriek tomu mu stále chýba jedna dôležitá funkcia – rozšírenia.

No, vyzerá to tak, že samotný Microsoft v týchto dňoch predbehlo vývojárske štúdiou Cốc Cốc Inc. stojace za internetovým prehliadačom Cốc Cốc Browser, ktoré k včerajšiemu dňu aktualizovalo svoju aplikáciu. Spolu s klasickými vylepšeniami stability prišla však aj nová funkcia – podpora rozšírení od tretích strán.

Medzi hlavné funkcie prehliadača patrí napríklad: podpora gest, automatické vypĺňanie údajov, nočný mód, nechýba ani správca hesiel, podpora tmavej témy či ďalšie vychytávky. Internetový prehliadač stiahnete cez odkaz nižšie. PS: my ho používame viac ako Edge, oplatí sa ho vyskúšať.

Cốc Cốc Browser
Cốc Cốc Browser
Developer: Cốc Cốc Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Matej

    Skúsil som to…, nainštaloval, spustil a odinstaloval. A uz ani nenainstalujem. U mňa prvá zásadná vec, ktorá tam nebola – adresny riadok dole. Na to som si tak na to zvykol na mobile, že o inom ako edge ani neuvažujem a ani nebudem, pokiaľ to nebude v tejto pozícii.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.