Build 14267 priniesol možnosť zdvojnásobenia aplikácií na pozadí | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Build 14267 priniesol možnosť zdvojnásobenia aplikácií na pozadí

Novinky

Build 14267 priniesol možnosť zdvojnásobenia aplikácií na pozadí

Microsoft spolu s novým buildom 14267, ktorý sa dostal pred pár dňami von pridal niekoľko zaujímavých funkcionalít, o ktorých sa dozvedáme až dnes. Takouto funkcionalitou je aj možnosť rozšírenia počtu aplikácií bežiacich na pozadí z 8 na 16.

Túto zmeny určite uvítajú nadšení „multi-taskeri“ vzhľadom na to, že konečne budú môcť využiť množstvo voľnej RAM pamäte vo svojich zariadeniach. Tiež treba dodať, že aplikácia bežiace na pozadí nie sú „žrútom“ batérie ako si mnohí myslia, totiž hoci sú stále tieto aplikácie k dispozícií k rýchlemu spusteniu alebo návratu do nich, tak sú v čase ich neaktivity pozastavené.

Objavili ste aj vy nejaké novinky, o ktorých sme vás neinformovali?

TIP  Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.