Windows 10 Mobile aktualizacia
Connect with us

Ďalší prešľap Microsoftu spojený s Windows 10 Mobile

Novinky

Ďalší prešľap Microsoftu spojený s Windows 10 Mobile

Dva dni dozadu sa objavili na internete správy od francúzskeho operátora Bouygues týkajúce sa odkladu dostupnosti Windows 10 Mobile pre mobilné telefóny prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Výsledkom toho boli dlhé diskusie čo je na tom pravdy a čo nie, ale ubiehajúcim časom a nedostupnosťou spomínanej aktualizácie na Windows 10 Mobile sa potvrdzujú slová, ktoré zazneli na sociálnej sieti Twitter.

“Nemalo by to byť pred Februárom.”

Nasvedčuje tomu aj ďalší report, ktorý priniesol portál VentureBeat, ktorý prišiel s informáciami hovoriacimi o e-maily zaslanom na partnerov Microsoftu. V ňom je možné nájsť informácie potvrdzujúce, že aktualizácia na Windows 10 Mobile nie je stále „pripravená“. Podľa dostupných informácií by však dostupnosť aktualizácie nemala byť posunutá až tak výrazne, ale dočkať by sme sa jej mohli už v priebehu začiatku februára až polovice mesiaca.

Ako vnímate posúvanie aktualizácie na Windows 10 Mobile vy?

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.