Poznáme zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Windows 10 Mobile
Connect with us

Poznáme zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Windows 10 Mobile

Novinky

Poznáme zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Windows 10 Mobile

Včera sme vás informovali prostredníctvom článku Anthony Doherthy: Windows 10.. o dostupnosti Windows 10 Mobile, ktorý by mal prísť podľa všetkého s miernym oneskorením niekoľko mesiacov od pôvodných plánov, v novembri. Ďalej, na produktových stránkach Microsoftu sa objavili informácie, ktoré hovoria o dostupnosti Windows-u 10 Mobile na vybrané mobilné telefóny, ktorými sú: Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 735, Lumia 830, and Lumia 930.

Windows_10_Mobile

Ako ste si mohli všimnúť, viacero mobilných zariadení, ktoré boli predtým avizované, že dostanú aktualizáciu na Windows 10 Mobile chýbajú. Pevne veríme, že tento zoznam mobilných telefónov reprezentuje len zariadenia, ktoré dostanú aktualizáciu na Windows 10 v čase oficiálneho uvoľnenia nového softwaru a ostatné zariadenia ako Lumia 730, alebo aj taká Lumia 1520, ktorá má špecifiká vlajkovej lode nebudú ukrátené o Windows 10 Mobile.

Čo si o tom myslíte? 

Zdroj: Microsoft.com

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.