Windows 10 - dobrý ale aj znepokojujúci | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 – dobrý ale aj znepokojujúci

Novinky

Windows 10 – dobrý ale aj znepokojujúci

Keď 21. januára Microsoft predstavil Windows 10, určite ste si všetci všimli jemné dizajnové zmeny. Aj keď ešte nejde o oficiálnu verziu OS mnohých užívateľov znepokojilo hlavne “hamburger menu” (ide o tri čiarky v ľavom hornom menu) a umiestnenie políčka na zadávanie adresy v novom prehliadači Spartan do vrchnej časti obrazovky. Ak si teda aj vy myslíte, že Windows by sa mal pridržiavať doterajšieho dizajnu a udržať ovládacie prvky na spodku aby boli ľahšie dosiahnuteľné palcom, vyjadrite svoj názor a zahlasujte tu za adresný riadok Spartanu na spodku, tu za odstránenie hamburger menu a tu za to, aby si Windows zachoval Metro dizajn a nekopíroval Android. Nezabúdajte, každý hlas sa počíta. Dúfajme, že Microsoft počúvne svojich používateľov.

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených

Developer pre platformu Windows Phone. Autor aplikácie Daily Alarm.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.