Microsoft uvoľnil aktualizáciu (build 14267) pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft uvoľnil aktualizáciu (build 14267) pre Windows 10

Novinky

Microsoft uvoľnil aktualizáciu (build 14267) pre Windows 10

Microsoft vo včerajších neskorých hodinách uvoľnil nový build pre používateľov programu Windows Insider pod označením 14267, ktorý je dostupný pre Windows 10 PC verziu. Tento build je súčasťou aktualizácie Redstone.

Windows 10 build 14267 prináša

  • Jednoduchšie vyhľadávanie hudby v Cortane. Po novom Cortana dokáže vyhľadať práve prehrávanú hudbu.

cortana-music-searrchpc

  • Medzi ďalšie obľúbene časti, ktoré Microsoft rád vylepšuje patrí samozrejme aj internetový prehliadač Microsoft Edge, v ktorom pribudla možnosť nastavenia zobrazovania ikoniek vašich obľúbených stránok.

edge-favorites-bar2-1024x572

  • Medzi ďalšie novinky, ktoré v rámci Microsoft Edge nájdete patrí aj pridanie novej možnosti automatického mazania dát po tom ako vypnete prehliadač.
  • Vylepšenia sa dočkalo aj sťahovania, v rámci ktorého je možné nastaviť priestor na ukladania súborov do vybraných kastlíkov.

 

  • Vylepšenie sa ďalej dočkala aj známa aplikácia Skype, v rámci ktorej je možné odteraz posielanie obrázkov a fotografií prostredníctvom ikonky spinky v ľavom dolnom rohu.
  • Ďalšou novinkou je aj vyvolanie aplikácie Kamera a vytvorenie „momentky“, ktorú je samozrejme možné aj následne poslať dokonca aj s vašou polohou.

Zdroj: Microsoft blog

TIP  Surface Phone bude schopný hovorov. Nebude sa jednať teda len o „bežný“ rozkladací smartfón/tablet

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.