Windows 10 bude predstavený už čoskoro, 21. januára | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 bude predstavený už čoskoro, 21. januára

Novinky

Windows 10 bude predstavený už čoskoro, 21. januára

Neviete sa dočkať príchodu Windowsu 10? Tom Warren prostredníctvom sociálnej siete Twitter informoval, že do dvoch týždňov (od 7. januára) predstaví prostredie Windows 10 pre telefóny. Doteraz sme mohli byť svedkami desiatok rôznych koncepcií, ktoré predstavovali Windows 10 s novými funkcionalitami  ako je napríklad podpora rozdelenia obrazovky, „výbušnejších“ živých dlaždíc a podobne. No, či Windows 10 tieto funkcionality skutočne prinesie sa dozvieme už čoskoro, 21.januára. Microsoft na ten deň totiž chystá živý prenos z konferencie týkajúcej sa práve predstavenia prostredia Windowsu 10.  

warren

TIP  Google pravdepodobne prinesie viacero dizajnových zmien pre prehliadač Chrome na Windows 10 zariadeniach. Pozrite sa na ne už dnes

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.