Windows 10 bude predstavený už čoskoro, 21. januára | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 bude predstavený už čoskoro, 21. januára

Novinky

Windows 10 bude predstavený už čoskoro, 21. januára

Neviete sa dočkať príchodu Windowsu 10? Tom Warren prostredníctvom sociálnej siete Twitter informoval, že do dvoch týždňov (od 7. januára) predstaví prostredie Windows 10 pre telefóny. Doteraz sme mohli byť svedkami desiatok rôznych koncepcií, ktoré predstavovali Windows 10 s novými funkcionalitami  ako je napríklad podpora rozdelenia obrazovky, „výbušnejších“ živých dlaždíc a podobne. No, či Windows 10 tieto funkcionality skutočne prinesie sa dozvieme už čoskoro, 21.januára. Microsoft na ten deň totiž chystá živý prenos z konferencie týkajúcej sa práve predstavenia prostredia Windowsu 10.  

warren

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.