Microsoft vypúšťa ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft vypúšťa ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10

Novinky

Microsoft vypúšťa ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10

Microsoft vypúšťa celosvetovo ďalší kumulatívny update pre používateľov operačného systému Windows 10, ktorý prichádza s niekoľkými bezpečnostnými záplatami.

Windows_10_aktualizacia

Nový patch prichádza pod kódovým označením KB3116900, avšak momentálne nie je k dispozícii čo by len jedno slovo, ktoré hovorí o konkrétnom obsahu jednotlivých prichádzajúcich novinkách. Hneď ako informácie o aktualizácii budú dostupné v „Knowledge Base“ tak vám ich doplníme.

Windows_10_aktualizacia_oznacenie

Mimochodom, táto aktualizácie mení toterajšie označenie verzie za nové 10586.29, ktoré je rovnaké ako pre Windows 10 Mobile.

Informácie o tom ako prvý priniesol portál Windowscentral.com

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.