Windows 10 aj naďalej rastie. Paradoxne úspešný mesiac mal aj Windows 7. Akú verziu Windowsu používate Vy? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 aj naďalej rastie. Paradoxne úspešný mesiac mal aj Windows 7. Akú verziu Windowsu používate Vy?

Windows 10 VS Windows 7 vs Windows 8

Windows 10

Windows 10 aj naďalej rastie. Paradoxne úspešný mesiac mal aj Windows 7. Akú verziu Windowsu používate Vy?

S prvo týždňovým začiatkom mesiaca vychádzajú aj viaceré štatistické reporty a tento mesiac nie je žiadnou výnimkou.

Najnovší report z Netmarketshare hovorí, že Windows 10 aj naďalej úspešne rastie. Aktuálne ho nájdeme nainštalovaný na 35% zariadení. Paradoxom je, že okrem toho, že rástol Windows 10 tak sa darilo aj Windowsu 7, ktorý aktuálne nájdeme na 43% zariadení.  Na opačnom konci skončili Windows 8.1 a Windows XP, ktoré zaznamenali pokles.

Podrobné štatistiky nájdete na zdrojovom odkaze. Mimochodom, Microsoft minulý mesiac zaznamenal ďalší úspech a to v podobe prekročenia 250 miliónovej hranice inštalácií poslednej veľkej aktualizácie pre Windows 10 (Spring Creators Update).

Zdroj: netmarketshare.com, úvodný obrázok: Youtube (SkuezTech)

TIP  Ďalšia aktualizácia operačného systému Windows 10 bude označená ako October 2018 Update

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.