Windows 10.1 “REDSTONE” príde v roku 2016 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10.1 “REDSTONE” príde v roku 2016

Windows 10

Windows 10.1 “REDSTONE” príde v roku 2016

Dnes jeden z najznámejších IT zahraničných portálov Neowin.net priniesol novinku, v ktorej informoval o tom, že Microsoft chystá už ďalšiu aktualizáciu Windows 10 pod označením „Redstone“ (následne  by mal byť  upravený aj názov Windows 10 na Windows 10.1).

Zdroj: Neowin.net

Zdroj: Neowin.net

Táto aktualizácia by mala priniesť rozšírenie podpory pre produkty z dielne Microsoftu ako sú napríklad okuliare Hololens, televízor Surface Hub, či iné zariadenia, ktoré patria do portfólia spoločnosti. Ďalej Neowin.net  informoval, že spomínaná aktualizácia by mala byť zadarmo, tak ako pri aktualizácii Windows 7 a 8 na Windows 10, ktorej by sme sa mali dočkať už počas tohto leta.

TIP  Microsoft oznámil počas Buildu 2018 významnú zmenu týkajúcu sa dizajnového jazyka Fluent Desing. Ťažiť budú z toho hlavne vývojári a používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.