Wileyfox predstavil nový Windows Phone smartfón. Pýtať si za ňho bude 249€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Wileyfox predstavil nový Windows Phone smartfón. Pýtať si za ňho bude 249€

Novinky

Wileyfox predstavil nový Windows Phone smartfón. Pýtať si za ňho bude 249€

Wileyfox predstavil nový Windows Phone smartfón. Pýtať si za ňho bude 249€

Windows trh so smartfónmi sa rozrastá o ďalšieho hráča, ktorý by mal na trh priniesť nový smartfón určený pre strednú triedu.

Wileyfox je nový smartfón, ktorý by mal s cenovkou 249€ bojovať vo Veľkej Británii a v Európe s ostatnými výrobcami smartfónov. Poďme sa pozrieť čo všetko sa schováva v tejto cene.

  • Na trh prinesie 5“ IPS HD displej,
  • štvorjadrový procesor Snapdragon 210 pracujúci na frekvencií 1.GHz,
  • ktorému má sekundovať 2GB operačnej pamäte RAM.
  • Nechýba mu podpora LTE,
  • batéria s kapacitou 2100mAh,
  • a 8MP hlavná kamera, ktorej sekunduje 2MP kamera na prednej strane.

CEO spoločnosti Andy Lee ešte v apríli tohto roka povedal:

„Windows je oveľa lepšie zabezpečený, preto je vhodnejší na B2B. Android môže byť ľahko otvorený. Čoraz častejšie ľudia priam kričia po dostupných zariadeniach. Ak sa spoločnosti chystajú kúpiť tisíce zariadení pre ich pracovnú silu, tak potrebujú dobrú cenu. To je miesto, kde chceme uspieť.“

To či sa podarí spoločnosti so smartfónom uspieť je otázne, hlavne pri cenovke, za ktorú je možné kúpiť už zariadenia ako napríklad  Acer Jade Primo, ktoré svojou výbavou je o niekoľko levelov vyššie. V každom prípade sa však jedná o dobré správy a trhu s Windows zariadeniami pluralita možnosti výberu smartfónov môže len pomôcť.

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol

Zdroj: Twitter

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.