Wikio, aplikácia na prehľadné využívanie Wikipedie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Wikio, aplikácia na prehľadné využívanie Wikipedie

TIP REDAKCIE

Wikio, aplikácia na prehľadné využívanie Wikipedie

Ak ste ten typ osoby, ktorý sa veľmi ľahko stratí v prezeraní Wikipedie, hľadaní nových informácií a neustále sa preklikávate na nekonečno nových stránok, tak Wikio je aplikácia, ktorú musíte vyskúšať.

Wikio je nová aplikácia, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre Windows 10 a robí prezeranie wikipedie extrémne pohodlným, rýchlym a intuitívnym. Určite stojí za vyskúšanie!

Aplikáciu sme za vás vyskúšali a aj keď je Wikio ešte v zárodku, tak pôsobí naozaj veľmi priateľsky pre uživateľa, nezaznamenali sme žiadne zasekávanie a Wikio bežalo naozaj rýchlo bez žiadnych problémov. Minimalistický dizajn Wikio zaručil veľmi jednoduché ovládanie.

Samozrejme, vývojári Wikia majú ešte veľa práce, keďže zatiaľ chýba možnosť prihlásenia sa do vášho wikipedia účtu alebo možnosť uloženia článkov na neskoršie offline čítanie. Dá sa ale očakávať, že toto všetko vo Wikio časom nájdeme.

Zvažujúc, že ide o veľmi novú aplikáciu ešte stále vo vývoji, tak Wikio hodnotíme veľmi pozitívne a odporúčame na vyskúšanie.

Wikio môžete stiahnúť na tomto odkaze: 

https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/app/9nblggh4qf4n?tduid=(19e0f0bcd58052ceb96c7084d967e117)(213688)(2795219)()()

TIP  Jeden z najkrajších smartfónov so 6GB RAM, duálnym fotoaparátom môžeš aktuálne získať za cenu smartfónu strednej triedy
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.