WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S

Novinky

WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S

Vo Windows 10 Store môžeme čoskoro očakávať ďalší prírastok v podobe populárnej chatovacej aplikácie WhatsApp pre desktop, ktorú je možné v obchode už aj spatriť, avšak nie je ju momentálne možné nainštalovať do počítača.

Zdroj: Windows Store

Aplikácia vyzerá v podstate rovnako ako klasická Win32 aplikácia, pravdepodobne sa jedná len o jej prehnanie cez Dektop Bridge (most na transformáciu aplikácií).

Aplikáciu bude potrebné neskôr určite spárovať aj s tou v smartfóne, aby bola plne funkčná. Čo sa týka však jej dostupnosti k stiahnutiu pre Windows 10 zariadenie tak tá ešte nie je známa, ale vzhľadom na to, že je už listovaná v obchode nemuselo by to trvať dlho.

Spoločnosť aplikáciu do obchodu nahrala pravdepodobne z dôvodu, že Microsoft len nedávno predstavil nový operačný systém Windows 10 S, ktorý má niekoľko obmedzení pričom najvýraznejším je možnosť inštalácie hier a aplikácií len z Windows obchodu.

V každom prípade WhatsApp vo Windows Store je vítaným prírastkom. Aplikáciu nájdete cez odkaz nižšie.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Toto sú plné špecifikácie "ľudového" zariadenia Microsoft Surface Go

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.