WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S

Novinky

WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S

Vo Windows 10 Store môžeme čoskoro očakávať ďalší prírastok v podobe populárnej chatovacej aplikácie WhatsApp pre desktop, ktorú je možné v obchode už aj spatriť, avšak nie je ju momentálne možné nainštalovať do počítača.

Zdroj: Windows Store

Aplikácia vyzerá v podstate rovnako ako klasická Win32 aplikácia, pravdepodobne sa jedná len o jej prehnanie cez Dektop Bridge (most na transformáciu aplikácií).

Aplikáciu bude potrebné neskôr určite spárovať aj s tou v smartfóne, aby bola plne funkčná. Čo sa týka však jej dostupnosti k stiahnutiu pre Windows 10 zariadenie tak tá ešte nie je známa, ale vzhľadom na to, že je už listovaná v obchode nemuselo by to trvať dlho.

Spoločnosť aplikáciu do obchodu nahrala pravdepodobne z dôvodu, že Microsoft len nedávno predstavil nový operačný systém Windows 10 S, ktorý má niekoľko obmedzení pričom najvýraznejším je možnosť inštalácie hier a aplikácií len z Windows obchodu.

V každom prípade WhatsApp vo Windows Store je vítaným prírastkom. Aplikáciu nájdete cez odkaz nižšie.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Už je to 20 rokov, čo prvýkrát v živom prenose sme mohli vidieť „Obrazovku smrti“. Stalo sa to pri predstavovaní nových funkcií Windowsu 98

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.