WhatsApp pre Windows Phone onedlho obdrží nové funkcie. Jednou z nich sú aj "Príbehy" známe z FB alebo Instagramu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

WhatsApp pre Windows Phone onedlho obdrží nové funkcie. Jednou z nich sú aj “Príbehy” známe z FB alebo Instagramu

Novinky

WhatsApp pre Windows Phone onedlho obdrží nové funkcie. Jednou z nich sú aj “Príbehy” známe z FB alebo Instagramu

Aplikácia WhatsApp pre Windows Phone a Windows 10 Mobile onedlho obdrží nové, celkom zaujímavé funkcie. Do aplikácie sa časom majú dostať nové nálepky a príbehy. Príbehy majú fungovať takmer úplne tak isto, ako príbehy z Facebooku alebo Instagramu.

Nové tlačidlá pre nálepky

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Najnovšia aktualizácia aplikácie WhatsApp Beta priniesla nové prvky do používateľského rozhrania chatov. Tlačidlá pre obľúbené nálepky a tlačidlo pre posledne použité nálepky sa v aplikácii nachádzajú už teraz, no sú dočasne vypnuté. Zatiaľ sa nachádzajú iba v internom testovaní a medzi klasických používateľov sa dostanú zrejme v najbližšej aktualizácií.

Príbehy sa pomaly ale isto viac a viac podobajú na príbehy z Instagramu

V podobnom štádiu sa nachádza aj ďalšia funkcia s názvom Príbehy, ktorú určite dobre poznáte z Facebooku alebo Instagramu. Fungovať budú takmer identicky, ako to je v prípade aplikácie Instagram. Používatelia budú môcť konečne spustiť Príbeh danej osoby aj priamo z chatu. Pre zobrazenie príbehu stačí kliknúť na profilový obrázok danej osoby a na obrazovke by Vám mal vyskočiť jeho príbeh. Modrý krúžok okolo používateľa by mal indikovať, že osoba uverejnila príbeh, ktorý ste doposiaľ nevideli. Ihneď po zhliadnutí príbehu, by sa mala farba krúžku zmeniť na klasickú čiernu.

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Ako sme už spomínali vyššie, obe funkcie sú zatiaľ iba v internom testovaní aplikácie WhatsApp Beta a tým pádom ku nej ešte nemajú prístup klasickí používatelia Beta verzie. Nové funkcie by sa mali medzi Beta testerov dostať v najbližších aktualizáciách. Samozrejme, o všetkom Vás budeme priebežne informovať.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie