WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Konečne prináša nové funkcie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Konečne prináša nové funkcie

whatsapp

Novinky

WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Konečne prináša nové funkcie

WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Konečne prináša nové funkcie

Populárna chatovacia aplikácia WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržala ďalšiu väčšiu aktualizáciu. Vývojársky tím aplikácie touto aktualizáciou zvýšil číselné označenie aplikácie na 2.18.44. Do aplikácie sa po dlhšej dobe dostali nové funkcie. Nejedná sa ale o svetoborné novinky a mnoho používateľov si zmeny ani nevšimne. V aplikácií sa po najnovšej aktualizácií nachádzajú aj ďalšie dve zaujímavé funkcie, ktoré by ocenili aj bežní používatelia, no momentálne sú pre verejnosť zablokované a vývojári ich odblokujú zrejme až v nasledujúcej aktualizácii.

Čo je nové v aplikácii WhatsApp?

Do aplikácie sa dostávajú najmä funkcie, na ktoré ste mohli doteraz natrafiť iba v beta verzii aplikácie WhatsApp. Pozrime sa teda spoločne na celkom krátky zoznam zmien, ktorý nám tím vývojárov aplikácie WhatsApp ponúkol:

  • Popisy pre skupinové chaty – WhatsApp odteraz umožňuje pridávanie popisov pre skupinové chaty. Popis môže mať rozsah až 512 charakterov a je viditeľný pre všetkých účastníkov vašej skupinovej konverzácie.
  • Nové pole “Vyhľadávania” v skupinových chatoch, prostredníctvom ktorého si môžete v konverzácii vyhľadať daných účastníkov.
  • Podpora funkcie Live Location – zdieľanie polohy v reálnom čase. Táto funkcia je momentálne zablokovaná.
  • Nálepky – o nálepkách v aplikácii WhatsApp sme písali už viackrát. Vo väčšine prípadov sa jednalo iba o Beta verziu. Nálepky by sa do aplikácie mali dostať už čoskoro a budú fungovať na podobnom princípe, aký využívajú sesterské aplikácie Facebook alebo Instagram. Táto funkcia je momentálne zablokovaná.
TIP  Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10

Aktualizácia pre aplikáciu WhatsApp by mala byť dostupná pre všetkých používateľov už týchto momentoch. Aplikácia by sa mala aktualizovať automaticky. Pokiaľ máte automatické sťahovanie aktualizácií vypnuté, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (WhatsApp)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.