Rozšírenie WhatsApp príde čoskoro aj na Microsoft Edge
Connect with us

Rozšírenie WhatsApp príde čoskoro aj na Microsoft Edge

ŠPEKULÁCIE

Rozšírenie WhatsApp príde čoskoro aj na Microsoft Edge

Ak ste aktívnym používateľom známej služby WhasApp a využívali ste ju aj ako rozšírenie na jednom z štyroch dostupných internetových prehliadačov (Firefox, Chrome, Opera a Safari), ale presedlali ste na Microsoft Edge, tak ste určite postrehli, že rozšírenie WhatsApp nie je momentálne pre Microsoft Edge dostupné. Avšak tento stav nemusí sa čoskoro môže zmeniť. Totiž, podľa komunikácie na sociálnej sieti Twitter medzi používateľmi tejto služby a predstaviteľmi oboch spoločností, to vyzerá tak, že momentálne prebiehajú rozhovory medzi oboma stranami, ktoré by mohli už čoskoro priniesť podporu rozšírenia služby WhatsApp aj pre internetový prehliadač Microsoft Edge.

Tweet_whatsapp

Pre tých, ktorí WhatsApp nepoznajú, tak sa jedná o šikovnú službu, prostredníctvom ktorej môžete posielať bezplatné správy, vytvárať miestnosti, v rámci ktorých môže prebiehať chat s vašimi priateľmi, a tiež je možné prostredníctvom WhatsApp telefonovať bez dodatočných poplatkov.

TIP  Qualcomm nepriamo potvrdzuje existenciu Surface Phone telefónu. Hľadá inžinierov, ktorí budú pracovať na operačnom systéme Andromeda OS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.