WhatsApp má vážnu bezpečnostnú chybu, ktorá sa týka všetkých používateľov! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

WhatsApp má vážnu bezpečnostnú chybu, ktorá sa týka všetkých používateľov!

whatsapp

ANDROID

WhatsApp má vážnu bezpečnostnú chybu, ktorá sa týka všetkých používateľov!

WhatsApp, populárna služba pre rýchle zasielanie správ prostredníctvom internetu, je vystavená závažnej bezpečnostnej chybe, ktorá umožňuje komunikovať s užívateľmi, ktorých sme si v minulosti už zablokovali.

Aktuálna chyba je naozaj vážna. Ak patríš medzi používateľa WhatsAppu a v minulosti si si už stihol/stihla nejakú osobu zablokovať, potom Ti zrejme nebude príjemné, že Ťa táto osoba môže kontaktovať a dokonca si môže pozrieť stav či informácie o tvojom profile. Inžinieri sa pravdepodobne prepočítali a nechtiac vyresetovali nastavenia pre zablokované kontakty.

Očakáva sa nová aktualizácia, ktorá WhatsApp zachráni od nepríjemného problému

Jedinou možnosťou, ako môžeš nepríjemnú chybu odstrániť. Je si kontakt manuálne odblokovať a znovu ho zablokovať. Niektorým užívateľom však nepomohlo ani toto riešenie a neostáva im nič iné, ako čakať na nejakú opravnú aktualizáciu, ktorú by mohol WhatsApp získať už v následujúcich dňoch.

Zdroj: gsmarena.com ilustračný obrázok: whatsapp.com

TIP  Apple na zariadeniach s novým iOS 12 otvorí NFC chip pre vývojárov. Dočkáme sa konečne otvorenosti ako na Androide?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.