„Wei Yan Sofia“ telefón s Androidom a Windowsom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

„Wei Yan Sofia“ telefón s Androidom a Windowsom

ŠPEKULÁCIE

„Wei Yan Sofia“ telefón s Androidom a Windowsom

Dočkáme sa telefónu s duálnym operačným systémom? Podľa dostupných informácií by sa prvý dual boot telefón mohol dostať na trh už čoskoro.  Čínsky výrobca Wei Yan pracuje na telefóne pod označením Sofia, ktorý podľa portálu gizmochina.com bude údajne obsahovať dva operačné systémy, Windows 10 a Android. Pričom pri spustení telefónu budete mať na výber, ktorý z nich chcete aktuálne použiť.

67a52ad2gw1eozs233f12j20sg28d468_副本

Údajne telefón bude disponovať veľkou 5“ palcovou obrazovkou, samozrejme s rozlíšením FULL HD, 13-megapixelovým fotoaparátom na zadnej strane a 5 megapixlovým fotoaparátom na prednej. Ďalej vo výbave bude mať 32 GB vnútornej pamäte a  2 GB RAM pamäte. Srdce telefónu má tvoriť procesor od Intelu.

Bez názvu

Avšak Wei Yan nie je prvým výrobcom telefónov, ktorý sa sústredil na dual-OS telefóny, napríklad lokálny výrobca v Indii Karbon Mobiles tiež pracuje na podobnom zariadený.

TIP  Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.