Vývojárske štúdio Kabam končí s vývojom hier pre Windows | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vývojárske štúdio Kabam končí s vývojom hier pre Windows

Novinky

Vývojárske štúdio Kabam končí s vývojom hier pre Windows

Minulý rok v júli vývojárske štúdio oznámilo spoluprácu s Microsoftom,  ktorej výsledkom bolo prepracovanie známych herných titulov ako sú Fast and Furious 6: The Game, Dragons of Atlantis, Heirs of the Dragon, The Hobbit: Kingdoms of the Middle-Earth aby boli kompatibilné aj s Windows Phone zariadeniami. Kabam ďalej sľubovala uvolnenie ďalších herných titulov, ktoré sú na Android a IOS zariadeniach známe aj pre Windows, bohužiaľ tomu tak ale nebude. Kabam vo svojom najaktuálnejšom verejnom vyjadrení oznámil, že končí s vývojom hier pre tento operačný systém. Informoval o tom portál Neowin.net

„Kabam sa teraz sústredí na vývoj kvalitatívne prvotriedny vývoj hier pre mobilné zariadenia  Apple a Android a padlo tiež rozhodnutie nepokračovať vo vývoji pre Windows Phone. Kabam sa chce sústrediť na najväčšie príležitosti na trhu, ktorými sú zariadenie od Apple a Android zariadenia po celom svete.“

Škoda, o jedno kvalitné vývojárske štúdio na poli Windows je menej. Pevne veríme, že príchodom Windows 10 sa karty otočia.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.