Vývojárske štúdio Kabam končí s vývojom hier pre Windows | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vývojárske štúdio Kabam končí s vývojom hier pre Windows

Novinky

Vývojárske štúdio Kabam končí s vývojom hier pre Windows

Minulý rok v júli vývojárske štúdio oznámilo spoluprácu s Microsoftom,  ktorej výsledkom bolo prepracovanie známych herných titulov ako sú Fast and Furious 6: The Game, Dragons of Atlantis, Heirs of the Dragon, The Hobbit: Kingdoms of the Middle-Earth aby boli kompatibilné aj s Windows Phone zariadeniami. Kabam ďalej sľubovala uvolnenie ďalších herných titulov, ktoré sú na Android a IOS zariadeniach známe aj pre Windows, bohužiaľ tomu tak ale nebude. Kabam vo svojom najaktuálnejšom verejnom vyjadrení oznámil, že končí s vývojom hier pre tento operačný systém. Informoval o tom portál Neowin.net

„Kabam sa teraz sústredí na vývoj kvalitatívne prvotriedny vývoj hier pre mobilné zariadenia  Apple a Android a padlo tiež rozhodnutie nepokračovať vo vývoji pre Windows Phone. Kabam sa chce sústrediť na najväčšie príležitosti na trhu, ktorými sú zariadenie od Apple a Android zariadenia po celom svete.“

Škoda, o jedno kvalitné vývojárske štúdio na poli Windows je menej. Pevne veríme, že príchodom Windows 10 sa karty otočia.

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.