Vývojári Photoshopu by sa mohli inšpirovať. Pozrite si nádherný koncept implementácie Fluent Design do ich aplikácie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vývojári Photoshopu by sa mohli inšpirovať. Pozrite si nádherný koncept implementácie Fluent Design do ich aplikácie

Novinky

Vývojári Photoshopu by sa mohli inšpirovať. Pozrite si nádherný koncept implementácie Fluent Design do ich aplikácie

Spolu s Windows 10 Creators Update aktualizáciou prišiel aj nový dizajnový jazyk – Fluent Design, ktorý Microsoft pomaly implementuje do svojich aplikácií a rovnaké kroky robia aj vybraní vývojári tretích strán.

Poslednou lastovičkou, ktorá získala nádielku nového dizajnového jazyka je aplikácia Groove Music, ktorá tak získala úplne iný „šmrnc“. Ďalšou aplikáciou, ktorá by mohla prejsť podobnou zmenou je aj populárny editor fotografií – Photoshop, teda aspoň podľa známeho grafika “thmnmlst“, ktorý častokrát uverejňuje svoje diela na Twitteri.

Jeho najnovšou prácou je implementácia dizajnového jazyka Fluent Design v rámci apikácie Photoshop, ktorému vytvoril komplexný dizajn, hodný najpopulárnejšieho editora určeného na úpravu fotografií. Jeho predstavu si môžete pozrieť nižšie.

Ako sa vám pozdáva koncept dizajnu populárnej aplikácie Photoshop?

Zdroj: Windowscentral.com

 

TIP  Toto musíš vidieť! Gmail dostal nový vzhľad a dramatické zmeny

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.