Vyvíja Microsoft Cortanu špeciálne pre Samsung? Áno aj nie – je to komplikované | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vyvíja Microsoft Cortanu špeciálne pre Samsung? Áno aj nie – je to komplikované

ANDROID

Vyvíja Microsoft Cortanu špeciálne pre Samsung? Áno aj nie – je to komplikované

Zatiaľ čo dlhu dobu bola Cortana exkluzívne dostupná len pre Windows Phone zariadenia, neskôr pre Android ako aj iOS, tak Microsoft v týchto chvíľach pracuje aj na špeciálnej verzii Cortany pre kórejského výrobcu smartfónov, spoločnosť Samsung.

Ako môžete vidieť na screenshote nižšie tak v Google Play obchode sa objavila aplikácia Cortana, ktorá je exkluzívne dostupná len pre Samsung zariadenia (momentálne ju ešte nie je možné stiahnuť v našom regióne).

Zdroj: vlastný

Avšak podľa informácií kolujúcich internetom by aplikácia nemala byť nijak zvlášť odlišná od tej originálnej verzie. Je dosť možné, že Microsoft a Samsung rozširujú svoju spoluprácu a toto je jeden zo spôsobov ako kórejský gigant revanšuje Redmonšťanom uvedenie ich vlajkovej lode priamo v Microsoft Store.

 

Zdroj: Google Play, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Toto nikto nečakal! Tento starší smartfón od Honoru obdrží najnovší Android 8 OREO a to už možno v blízkej dobe

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.