Využite zľavu so špeciálnym kupónom na smartfón Xiaomi Mi Note 2, ktorý je dostupný aj v EÚ sklade | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Využite zľavu so špeciálnym kupónom na smartfón Xiaomi Mi Note 2, ktorý je dostupný aj v EÚ sklade

Novinky

Využite zľavu so špeciálnym kupónom na smartfón Xiaomi Mi Note 2, ktorý je dostupný aj v EÚ sklade

Bývalá vlajková loď Xiaomi Mi Note 2 je momentálne dostupná za výpredajovú cenu. So špeciálnym kupónom ušetríte na bývalom “najvýkonnejšom smartfóne” až 70 eur. Ako bonus je Mi Note 2 dostupný v poľskom sklade, vďaka čomu sa vyhnete plateniu CLA a DPH a zároveň sa smartfón dostane do Vašich rúk do niekoľkých pracovných dní. 

Zdroj: GearBest.com

Smartfón Xiaomi Mi Note 2 je vybavený zahnutým 5,7-palcovým OLED displejom s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. V jeho útrobách sa nachádza výkonný štvorjadrový procesor Snapdragon 821 od Qualcommu, ktorý beží na frekvencii 2,35 GHz. Kvalitnému Snapdragonu sekundujú 4 GB operačnej pamäte RAM a grafický čip Adreno 530. Aj keď sa jedná o starší smartfón, nemusíte sa báť náhodných lagov a reštartov. S jeho výbavou by si ľahko poradil aj s niektorými dnešnými smartfónmi strednej triedy.

Na zadnej strane sa nachádza prémiový snímač IMX318 od Sony s rozlíšením 22.56 MP, ktorý sa postará o takmer dokonalé fotografie za každých podmienok. Na prednej strane sa zase nachádza 8 MP fotoaparát s technológiou autofocus, ktorý vám poslúži na zachytenie tých najlepších selfíčok.

Zdroj: GearBest.com

Smartfón je na tom výborne aj z hľadiska konektivity a špeciálnej výbavy. Bluetooth, NFC, slovenské LTE, USB Type C konektor podporujúcim technológiu Quick Charge, ktorú využijete pri nabíjaní „slonieho“ akumulátora s kapacitou 4070mAh. Mimochodom v rámci výbavy senzorov nájdete takmer všetko, čo by ste mohli od smartfónu očakávať Accelerometer, Ambient Light Sensor, E-Compass, Gyroscope, Hall Sensor, Proximity Sensor, Barometer.

Cena tohto smartfónu sa normálne pohybuje na úrovni 323 eur, no vďaka momentálne prebiehajúcej akcii a špeciálnemu kupónu blnote2 môžete jeho cenu zraziť na neuveriteľných 253,79 eur

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Smartfón Xiaomi Mi Note 2 v exkluzívnej ponuke nájdeš tu


Zdroj: úvodný obrázok – Youtube (Redskull)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.