Vytvorenie si vlastného zvonenia
Connect with us

Ako pridať do telefónu vlastné zvonenie?

Návody

Ako pridať do telefónu vlastné zvonenie?

Pomerne často sa od Vás stretávam s otázkou, ako pridať do telefónu s Windows phonom vlastné zvonenia? Rozhodol som sa preto, že si túto problematiku zhrnieme v nasledujúcom článku.

Pridávanie zvonení do telefónu

Vo Windows Phone si možno vybrať zo širokej škály zvonení. Navyše si môžete z Windows Phone Obchodu stiahnuť najrôznejšie aplikácie so zvoneniami, a to priamo v telefóne alebo na webe prostredníctvom počítača. Prípadne môžete použiť vlastné zvukové súbory. Je to len na vás. Ak chcete pridať zvonenie, ktoré ste dostali v SMS správe, ťuknite na súbor zvonenia a podržte ho a potom ťuknite na položku Uložiť ako zvonenie. Zvonenie ľubovoľne premenujte a ťuknite na položku Hotovo basic-icon-done_InvariantCulture_Default.

Pridanie vlastných súborov z počítača

Zvukové súbory z počítača alebo Macu môžete do telefónu preniesť viacerými spôsobmi:

Pomocou aplikácie Windows Phone. Pomocou niektorej z aplikácií Windows Phone môžete preniesť súbory z počítača s Windowsom 7 alebo Windowsom 8 alebo z Macu.

Pomocou počítača. Pri prenose súborov z počítača do telefónu postupujte podľa nižšie uvedených krokov.

1,Pripojte telefón k počítaču a vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:

-V počítači s Windowsom Vista alebo Windowsom 7 kliknite na položku Štart a potom na položku Počítač.

-V počítači s Windowsom 8.1 kliknite na položku Pracovná plocha, na paneli úloh kliknite na položku Prieskumník a potom kliknite na položku Tento počítač.

2,V časti Prenosné zariadenia (Zariadenia a jednotky vo Windowse 8.1) dvakrát kliknite na svoj telefón, dvakrát kliknite na priečinok Telefón a potom dvakrát kliknite na priečinok Zvonenia.

3,Nájdite v počítači zvukový súbor (hudobné súbory sú napríklad často v priečinku Hudba a sú usporiadané podľa interpreta a albumu) a presuňte ho do priečinka Zvonenia.

V telefóne prejdite na položky Nastavenia Ikona Nastavenia > Zvonenia+zvuky a ťuknutím na položku Zvonenie zobrazte zoznam dostupných zvonení. Nové zvonenie sa v zozname zobrazí v časti Vlastné.

TIP  Najnovšia aktualizácia pre Windows 10 KB4103721 na niektorých PC spôsobuje čiernu obrazovku

Chcete niektorý zo súborov v počítači použiť ako zvonenie? Ak ho môžete prehrať v telefóne, nie je chránený správou digitálnych prístupových práv (DRM) a je menší ako 30 MB, môžete ho použiť ako zvonenie v telefóne.

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.