Výsledky nášho prieskumu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Výsledky nášho prieskumu

Novinky

Výsledky nášho prieskumu

Hneď v úvode by som sa chcel poďakovať všetkým respondentom, ktorí sa zapojili do nášho drobného výskumu, ktorý sme uskutočnili pred dvoma dňami. Celkovo sa do ňho zapojilo až 26 respondentov, ža čo im ešte raz ďakujeme. Poďme si teraz spolu pozrieť výsledky.

 1 2 3 4

TIP  Tieto odolné smart hodinky spolu so senzorom tepu srdca, vstavaným GPS modulom a meraním nadmorskej výšky môžete mať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.