Vyskúšajte preview verziu populárneho prehliadača UC Browser | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vyskúšajte preview verziu populárneho prehliadača UC Browser

Novinky

Vyskúšajte preview verziu populárneho prehliadača UC Browser

Spoločnosť UC.web.Inc pred pár dňami vydala preview, alebo ak chcete beta verziu svojho internetového prehliadača UC Browser, tentoraz vo verzii 4.0

V tomto článku si predstavíme najzásadnejšie novinky, a pridáme aj krátke postrehy z ich používania.

-Visit as PC alebo ak chcete desktop mód.Táto funkcia vám zobrazuje webové stránky tak, ako ich vidíte na PC. Žial, niektoré stránky, ktoré sme testovali sa aj napriek tomu stále otvárali v ich mobilnej verzii, ale predpokladám, že do vydania finálnej verzie to vývojári opravia. Okrem spomenutého desktop módu máte na výber aj Android a iOS mód. Prehliadač sa stránkam hlási ako Android/iOS prehliadač. Pri testovaní sme žiadnu zmenu zobrazovania nezaznamenali.

-Flexibilné režimy zahŕňajú hneď niekolko zaujímavých vylepšení. Nočný režim, pri ktorom si môžete upravovať jas displeja, Utajené prehliadanie(Inkognito), ktoré neukladá cookies, ani históriu navštívených stránok, a Speed mode. Tento režim špeciálne komprimuje stránky, čím šetrí drahocenné dáta, a zároveň výrazne urýchluje prehliadanie stránok.

Témy a obrazovka zamykania. Príjemnou možnosťou je funkcia tém, ktoré Vám kompletne farebne zmenia prostredie prehliadača, a naviac môžete vybranú tému použiť ako tapetu na zamykaciu obrazovku. Témy si sťahujete z UC Theme center, a máte na výber z pomerne veľkého množstva.

Vylepšený Multi-tabs management, alebo ak chcete prepínanie medzi oknami.

Pridané skenovanie QR kódov.

Vylepšené zdielanie.

Speed dial, ktorý určite poznáte aj s niektorých desktopových prehliadačov. Najoblúbenejšie stránky máte na dosah. Zaujímavým spestrením, ktoré sme si všimli počas testovania bolo, že niektoré stránky uložené v speed diale sa chovali podobne ako dlaždice, boli podobne animované. Nezistili sme, či to má aj praktický význam, napríklad zobrazovanie upozornení zo sociálnych sietí, alebo upozornenie na e-mail, ale vyzerá to pekne, a skvele to zapadá do systému.

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

 

ucbrowserflatui

 

 

UC Browser  rozhodne stojí za vyskúšanie. Ponúka príjemné ovládanie, množstvo nastavení, a na rozdiel od natívneho Internet Exploreru aj možnosť zmeny prostredia pomocou tém. Prehliadač je na stianutie celkom zdarma, a v pamäti Vám zaberie približne 9MB. ODKAZ

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.