Vyskúšajte nové rozšírenie pre Microsoft Edge, ktoré automaticky blokuje otravné pop-up reklamy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vyskúšajte nové rozšírenie pre Microsoft Edge, ktoré automaticky blokuje otravné pop-up reklamy

Novinky

Vyskúšajte nové rozšírenie pre Microsoft Edge, ktoré automaticky blokuje otravné pop-up reklamy

Vyskúšajte nové rozšírenie pre Microsoft Edge, ktoré automaticky blokuje otravné pop-up reklamy

Natívny prehliadač operačného systému Windows 10 – Microsoft Edge, po dlhšej dobe dostáva ďalšie rozšírenie. Nové rozšírenie nájdete v obchode Microsoft Store pod názvom Popup Blocker. Ako už z jeho názvu vyplýva, ide o jednoduchý ale praktický adblock softvér, ktorý ale narozdiel od druhých, blokuje iba tie najotravnejšie pop-up reklamy.

Popup Blocker neponúka zrovna najväčšie možnosti, no ide o praktickú náhradu klasického Adblocku alebo iným podobným rozšíreniam. Nové rozšírenie ponúka 4 možnosti blokovania. Presnejšie ide o úplné zablokovanie/povolenie vyskakovacích reklám, otvorenie vyskakovacej reklamy v novom okne prehliadača a poslednou možnosťou je presmerovanie aktuálnej stránky na stránku inzerenta.

Zdroj: Microsoft Store

V obchode Microsoft Store momentálne nájdeme niečo málo cez 70 rozšírení pre prehliadač Microsoft Edge. Redmondská spoločnosť už tento problém viackrát vysvetľovala a najlepším argumentom je zrejme pokus o vytvorenie dokonalého a bezpečného ekosystému. To avšak nezabraňuje vývojárom vytvárať nové a naozaj bezpečné rozšírenia a nedostatok rozšírení je tým pádom samozrejme spojený aj s nedostatočnou motiváciou samotných vývojárov.

Ostáva nám len dúfať, že sa Microsoft v budúcnosti posnaží vývojárov ešte viac motivovať. Aké rozšírenia pre prehliadač Microsoft Edge používate Vy? Dajte nám vedieť dole do komentárov. Rozšírenie Popup Blocker pre prehliadač Microsoft Edge si môžete stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Popup Blocker
Popup Blocker
Developer: Bermet
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.