Výrobca herného príslušenstva predstaví čoskoro smartfón, ktorý schová do vačku vlajkové lode ako Galaxy S8 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Výrobca herného príslušenstva predstaví čoskoro smartfón, ktorý schová do vačku vlajkové lode ako Galaxy S8

ANDROID

Výrobca herného príslušenstva predstaví čoskoro smartfón, ktorý schová do vačku vlajkové lode ako Galaxy S8

Výrobca herného príslušenstva predstaví čoskoro smartfón, ktorý schová do vačku vlajkové lode ako Galaxy S8

Razer, spoločnosť ktorá si vybudovala popularitu hlavne vďaka kvalitnému hernému príslušenstvu si chce odkusnúť aj z trhového koláča chytrých zariadení. Konkrétne, do boja sa pustí na trhu so smartfónmi.

Razer Phone bude bojovať s na trhu s tými najlepšími

Spoločnosť Razer podľa všetkého na trh privedie skutočne monštrum. Z testovaní na GFXBench totiž plynie, že smartfón prinesie 5.7“ displej s QHD rozlíšením (2 560 x 1 440 bodov), procesor Qualcomm Snapdragon 835, 64GB úložného priestoru a až 8GB operačnej pamäte RAM. Pre porovnanie, tie najvýkonnejšie zariadenia ako sú Galaxy S8, Google Pixel 2 a ďalšie ponúkajú dnes „len“ 6GB operačnej pamäte RAM.

Okrem toho prinesie ešte grafický chip Adreno 540, 11MPx hlavnú kameru s možnosťou natáčania UHD videí. Hráčov náročných hier poteší okrem kvalitných „čriev“ aj podpora OpenGL ES 3.2 či OpenCL 2.0.

Zdroj: phoneradar.com

Čo sa týka dizajnu, tak toho o ňom dnes mnoho nevieme. Jediné čo vieme dnes povedať, že Razer Phone bude jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu, ktorý bude spĺňať požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Oficiálne predstavený by mal byť už 1. novembra.

Zdroj: PhoneRadar

TIP  Nvidia predstavila novú grafickú kartu GTX 1050 s 3 GB RAM pamäťou

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.