Windows 10 používatelia si môžu odteraz vypnúť automatické aktualizácie aplikácií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 používatelia si môžu odteraz vypnúť automatické aktualizácie aplikácií

Novinky

Windows 10 používatelia si môžu odteraz vypnúť automatické aktualizácie aplikácií

Včera, Microsoft uvoľnil niekoľko aktualizácií pre Windows 10 (KB3081448, KB3081449 a KB3081452), ktoré prinášajú vylepšenia OOBE a nové možnosť nastavení aktualizácií.   Do pozornosti by sme vám chceli dať práve update pod označením KB3081448, vďaka ktorému v nastaveniach Windows Store pribudlo nové nastavenie, ktoré prináša možnosť vypnutia automatických aktualizácii aplikácií.

Ak patríte medzi používateľov Windows 10 Home, tak si skontrolujte možnosť aktualizácie vo Windows Update. Pevne veríme, že vás táto nová funkcionalita poteší a zároveň vám ušetrí množstvo nervov pri otravných aktualizácia, ktoré nebolo možné doteraz vypnúť.

TIP  Mali ste problém s aktualizovaním Windowsu 10? Nová kumulatívna aktualizácia tento problém konečne odstraňuje
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.