Vydanie noveho build-u 10536 je odložené
Connect with us

Vydanie noveho build-u 10536 je odložené

Novinky

Vydanie noveho build-u 10536 je odložené

Vo štvrtok sme vám priniesli informácie o vypustení nového build-u 10536 pre Insiderov, ktoré bolo naplánované na včerajší deň, avšak nakoniec k nemu nedošlo. Podľa najnovších informácií pochádzajúcich od Grabriela Aul-a, problém je na ich strane. Totiž, počas posledných príprav pred uvoľnením build-u odhalili závažnú chybu, ktorá spôsobovala nemožnosť inštalácií ďalších build-ov. Túto chybu podľa dostupných spôsobuje proces UpdateGen, ktorý má na starosti priebeh aktualizácií softwaru.

Gabriel_Aul_twitter_2Ak sa pýtate, kedy sa dočkáme nového build-u, tak podľa odpovedí Grabriela Aul-a, by mal prísť začiatkom budúceho týždňa

Gabriel_Aul_twitter_3

Ak by vás zaujímalo niečo viac o tejto téme, tak si môžete pozriet Grabrielov profil ma sociálnej sieti Twitter, kde sa vedie búrlivá diskusia o odložení nového build-u.

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.