Vydanie Far Cry 5 sa nezastaviteľne blíži. Pozrite si najnovší game play z hry, ktorý odhaľuje viacero vlastností | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vydanie Far Cry 5 sa nezastaviteľne blíži. Pozrite si najnovší game play z hry, ktorý odhaľuje viacero vlastností

Novinky

Vydanie Far Cry 5 sa nezastaviteľne blíži. Pozrite si najnovší game play z hry, ktorý odhaľuje viacero vlastností

Vydanie Far Cry 5 sa nezastaviteľne blíži. Pozrite si najnovší game play z hry, ktorý odhaľuje viacero vlastností

Jedna z najočakávanejších hier prvého kvartálu tohto roku je takmer na spadnutie. Už koncom marca by sme sa mali dočkať oficiálneho vydania hry Far Cry 5, ktorá je pokračovaním hier zo série Far Cry, ktorá začala v roku 2004. Či bude tak úspešnou ako posledný diel hry Far Cry 4 z roku 2014 ešte len uvidíme.

Redaktorom portálu PCGamer sa podarilo dostať k ešte oficiálne nevydanej verzie hry pre PC, ktorú ako inak prekutrali zo všetkých strán. Konkrétne sa pozreli na severnú časť mapy kde sa im podarilo napríklad spriateliť s medveďom „Cheeseburger“ (viď video nižšie).

To však nie je všetko, napríklad vďaka ich game play videu (ktoré nájdete na spodku článku)  sme sa mohli dozvedieť, že hra bude obsahovať mikro transakcie (napr. budete si môcť zakúpiť, zbrane, vylepšiť si charakter,…).

Zdroj: Youtube (PCGamer)

Celé game play video hry, ktoré redaktori zverejnili si môžete pozrieť na odkaze nižšie.

Pozrite si celý 30-minútový game play z hry Far Cry 5

Ako je to s vami, ste fanúšikom hernej série Far Cry alebo ani nie?

Zdroj: vlastný, Youtube (PCGamer)

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.