Vydanie Age of Empires odložené. Príde až budúci rok | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vydanie Age of Empires odložené. Príde až budúci rok

Novinky

Vydanie Age of Empires odložené. Príde až budúci rok

Vydanie Age of Empires odložené. Príde až budúci rok

„Dočkali sme sa…“, tak takto sme sa vám hlásili ešte v auguste tohto roka, kedy Microsoft oficiálne potvrdil príchod legendárnej hry Age of Empires. Dnes je však situácia úplne iná.

Ukázalo sa, že vývoj hry nejde tak ako bol plánovaný čo má za následok odloženie vydania AoE, v tomto roku to už však nebude. Posunutie vydania tejto hry vývojári odôvodňujú tým, že sa jedná o kultový herný titul, ktorý musí byť jednoducho doladený do každého detailu.

Age of Empires príde až v budúcom roku

Nové vydanie hry, AoE, ktorá prvýkrát uzreal svetlo sveta v roku 1997 by mala priniesť oveľa prepracovanejšie prostredie, dokonca s možnosťou rozlíšenia až v 4K kvalite. Hra by mala tak isto prejsť viacerými vylepšeniami, od navýšenia herného populačného limitu až po multiplayer cez Xbox Live.

Hra by mala byť dostupná niekedy začiatkom budúceho roka a bude stáť zhruba 20€ pričom si ju zahráte len na Windows 10 zariadeniach.

Zdroj: AoE

TIP  Budúce Assassin’s Creed Odyssey nás zavedie do Antického Grécka. Hra bude bližšie predstavená na E3

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.