Vojnová strielačka Medal of Honor: Pacific Assault je aktuálne dostupná zadarmo. Tu ju stiahnete | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vojnová strielačka Medal of Honor: Pacific Assault je aktuálne dostupná zadarmo. Tu ju stiahnete

medal of honor

Novinky

Vojnová strielačka Medal of Honor: Pacific Assault je aktuálne dostupná zadarmo. Tu ju stiahnete

Vojnová strielačka Medal of Honor: Pacific Assault je aktuálne dostupná zadarmo. Tu ju stiahnete

On the House“ alebo na účet podniku. Pre vášnivých hráčov hier z kuchyne EA Origin sa určite nejedná o neznámy pojem. Jedná sa totiž o program, v rámci ktorého spoločnosť ponúka staršie známe herné tituly zadarmo. Najnovšie si môžeme bezplatne stiahnuť a zahrať populárnu hru Medal of Honor: Pacific Assault.

Medal of Honor: Pacific Assault stiahnete aktuálne zadarmo

Medal of Honor: Pacific Assault síce nie je najnovším herným titulom, ale aj napriek tomu si vybudovala veľkú hráčsku popularitu na viacerých platformách. Vydanie hry sa datuje do roku 2004 kedy patrila medzi najhorúcejšieho herné tituly s tematikou druhej svetovej vojny a práve preto si ju budú pamätať hlavne staršie ročníky. Pacific Assalut prináša hodiny zábavy strávene na jednom z najväčších frontov druhej svetovej vojny. Konkrétne sa ocitnete napríklad v bojoch o Pearl Harbor, bitky u Guadalcanal ako aj vylodenia na Tarawe. To samozrejme nie je všetko.

Ak vás témy vojnových hier zaujímajú tak vám určite odporúčame nepremeškať túto ponuku. Do kedy však bude aktívna ťažko povedať, na stránkach spoločnosti totiž by ste koniec tejto ponuky hľadali len márne. Hru stiahnete na zdrojovom odkaze nižšie.

Zdroj: origin.com

 

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.