Najčítanejší Windows 10 portál

Vojna gigantov začína. Šéf Boeingu a Elon Musk sa doťahujú kto prvý prinesie človeka na povrch Marsu

Zdroj: Pexels.com

Vesmírny priemysel je pre mnohých tak vzdialený, že mnoho z nás vlastne ani nevie, že existuje. Všetko sa však posledné roky mení a to hlavne vďaka šialeným nápadom Elona Muska. Najnovšie sa však do tejto diskusie púšťa aj CEO spoločnosti Boeing.

Pre mnohých ľudí je spoločnosť Boeing „len“ výrobcom lietadiel pričom ich chápadla siahajú oveľa ďalej. Venujú sa totiž aj aj iným segmentom, vrátane vesmírneho priemyslu kde spolupracujú napríklad aj s NASA  (Národný úrad pre letectvo a vesmír). Najnovšie v rozhovore pre Fortune Tech  CEO spoločnosti podpichol zakladateľa Space X, Elona Muska pracujúceho na novej generácii rakiet, ktorá by mala priniesť na povrch červenej planéty prvých „pozemšťanov“ slovami:

(Chystáme sa poraziť Elona Muska v ceste na Mars).

Pričom v rámci rozhovoru doplnil, že je presvedčený, že prvý človek, ktorý bude hodiť po povrchu Marsu dorazí na rakete ich spoločnosti.

Samozrejme, že toto podpichovanie nenechalo Elona Muska bez povšimnutia. Reagoval na ňho najlepšie ako mohol a to slovami:

(Urob to)

Zdroj: vlastný, Twitter, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Intel ukázal brutálne výkonný 28-jadrový procesor s taktom až 5 GHz. Do predaja príde ešte tento rok!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.