Vojna gigantov začína. Šéf Boeingu a Elon Musk sa doťahujú kto prvý prinesie človeka na povrch Marsu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vojna gigantov začína. Šéf Boeingu a Elon Musk sa doťahujú kto prvý prinesie človeka na povrch Marsu

Novinky

Vojna gigantov začína. Šéf Boeingu a Elon Musk sa doťahujú kto prvý prinesie človeka na povrch Marsu

Vesmírny priemysel je pre mnohých tak vzdialený, že mnoho z nás vlastne ani nevie, že existuje. Všetko sa však posledné roky mení a to hlavne vďaka šialeným nápadom Elona Muska. Najnovšie sa však do tejto diskusie púšťa aj CEO spoločnosti Boeing.

Pre mnohých ľudí je spoločnosť Boeing „len“ výrobcom lietadiel pričom ich chápadla siahajú oveľa ďalej. Venujú sa totiž aj aj iným segmentom, vrátane vesmírneho priemyslu kde spolupracujú napríklad aj s NASA  (Národný úrad pre letectvo a vesmír). Najnovšie v rozhovore pre Fortune Tech  CEO spoločnosti podpichol zakladateľa Space X, Elona Muska pracujúceho na novej generácii rakiet, ktorá by mala priniesť na povrch červenej planéty prvých „pozemšťanov“ slovami:

(Chystáme sa poraziť Elona Muska v ceste na Mars).

Pričom v rámci rozhovoru doplnil, že je presvedčený, že prvý človek, ktorý bude hodiť po povrchu Marsu dorazí na rakete ich spoločnosti.

Samozrejme, že toto podpichovanie nenechalo Elona Muska bez povšimnutia. Reagoval na ňho najlepšie ako mohol a to slovami:

(Urob to)

Zdroj: vlastný, Twitter, úvodný obrázok: Pexels.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie