Vo Windows Store sa objavili dve nové rozšírenia pre Microsoft Edge | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vo Windows Store sa objavili dve nové rozšírenia pre Microsoft Edge

Novinky

Vo Windows Store sa objavili dve nové rozšírenia pre Microsoft Edge

Vo Windows Store sa objavili dve nové rozšírenia pre Microsoft Edge

V Microsofte sa začali veci pomaly posúvať vpred a my môžeme vidieť, že viac a viac vývojárov sa vrhá na vytvoránia rozšírení pre webový prehliadač Microsoft Edge. Zoznam sa nám tak pomaly, ale isto zväčšuje a počet rozšírení sa blíži k číslu 50. To aj vďaka nedávnym dvom prírastkom. Pokiaľ používate služby od Google a medzi nimi je aj Gmail, Mailtrack for Gmail & Inbox je určite niečo pre Vás. Vďaka nemu totiž môžete vidieť, keď dorazí váš email a či ho už daná osoba otvorila.

zdroj: microsoft.com

Mailtrack for Gmail & Inbox: Email tracking
Mailtrack for Gmail & Inbox: Email tracking
Developer: Mailtrack
Price: Free

Druhým rozšírením je Advance Password Manager. Je to nástroj, ktorý Vám pomôže spravovať vaše heslá.

zdroj: microsoft.com

Advance Password Manager
Advance Password Manager
Developer: PCVARK PVT. LTD
Price: Free+

Hoci sa zatiaľ tieto rozšírenia nenachádzajú na zozname rozšírení pre Edge, ktorý je vo Windows Store alebo na webe, môžete si ich sami vyhľadať. Ubehol už rok, odkedy predstavil Microsoft podporu rozšírení pre Microsoft Edge, ktorá prišla zarovno s Windows 10 Anniversary aktualizáciou. Je však stále vidieť, že ostáva ešte veľké množstvo práce, aby sa Microsoft Edge dostal do popredia a zaujal tak ešte väčšie publikum ľudí a vývojárov. Môže to znieť všelijako, ale deficit mnohých populárnych rozšírení stále odrádza ľudí, aby nastavili Edge ako predvolený prehliadač.

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených

zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.