Vo videu Tesly sa objavilo neznáme vozidlo. Je to prototyp vozidla Tesla Model Y, ktorý by mal byť elektrický crossover? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vo videu Tesly sa objavilo neznáme vozidlo. Je to prototyp vozidla Tesla Model Y, ktorý by mal byť elektrický crossover?

tesla logo

ŠPEKULÁCIE

Vo videu Tesly sa objavilo neznáme vozidlo. Je to prototyp vozidla Tesla Model Y, ktorý by mal byť elektrický crossover?

Elon Musk v stredu zverejnil veľmi zaujímavé video s názvom Tesla 2018. Video zachytáva rôzne zábery z tovární, úspechy Tesly a samozrejme aj budúce plány. Na krátky okamih (čas 0:15) sa v zábere objavilo aj napoly zmontované auto, ktoré spustilo obrovskú vlnu špekulácií. Je možné že sa jedná o prototyp plánovanej novinky – Tesla Model Y?

Sú špekulácie na mieste?

CEO Tesly nedávno prezradil, že optimisticky by sa Tesla Model Y mohla začať vyrábať už do dvoch rokov. Malo by sa jednať o plne elektrický crossover, postavený na platforme z Modelu 3. Práve s Modelom 3 by sa mali Tesly podobať, tak ako sa podobajú Model S a Model X. Model vo videu však vyzerá príliš krátky na crossover, takže je možné, že sa jedná o inú Teslu, pravdepodobne Model 3. Napriek tomu Tesla záberom na takéto vozidlo vyvolala mediálny záujem, čo firme samozrejme iba prospeje.

Zdroj: Youtube (Tesla), úvodný obrázok: Logo Tesla

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.