VKWORLD Z3310, klon Nokie 3310 sa dostal do predaja. Stojí 20 € | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VKWORLD Z3310, klon Nokie 3310 sa dostal do predaja. Stojí 20 €

Novinky

VKWORLD Z3310, klon Nokie 3310 sa dostal do predaja. Stojí 20 €

Záujem o hlúpe telefóny ako aj istá vlna nostalgie popohnala prvého čínskeho výrobcu telefónov k vytvoreniu prvého klonu nedávno predstaveného nástupcu legendárnej Nokie 3310.

Cena „originálu“ sa pohybuje zhruba na úrovni 50€ čo čínsky výrobca VKWORLD využil vo svojej prospech a priniesol klon telefónu o viac ako polovicu lacnejší – Z3310. Či sa mu podarí uspieť je však otázne. Na druhej strane však treba povedať, že v spojitosti s  vlnou mediálneho úspechu spoločnosti HMD pri predstavení telefónu by mohol osloviť celkom široké publikum možných záujemcov. 

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie prichádza na trh s 2.4“ displejom s rozlíšením 320×240 bodov, 2MPx  kamerou, FM rádiom Bluetooth technológiou,  diódou a batériou s kapacitou 1450mAh.

Ak vás tento „hlúpy“ telefón zaujíma tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Ako prvý do svoje ponuky ho zaradil e-shop GearBest.com

TIP  Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.