Viete ako vyzerá Wifi? My vieme | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Viete ako vyzerá Wifi? My vieme

Novinky

Viete ako vyzerá Wifi? My vieme

Wifi je všade okolo nás, ale nikto ho doteraz nevidel. Nájdeme ho na letiskách, v kaviarňach, v práci či dokonca v školách. V rámci projektu „Digital Ethereal is a design exploration of wireless“ sa podarilo Luis Hernanovi zvizualizovať signály Wifi. Tento mladík vytvoril zariadenie Kirlian Device, ktoré dokáže zachytiť intenzitu signálu a transformovať ju do LED farieb.

kirlian-device-9(Kirlian Device)

Podobné kúsky môžete vytvoriť tiež s aplikáciou Kirlian Device mobile, ale má to jeden háčik. Aplikácia, ktorá Vám to umožní nie je dostupná pre Windows Phone, ale len pre Android zariadenia. Stiahnuť ju môžete tu. Potom sa stačí postaviť k Wifi a nastaviť expozíciu.  Ak nemáte v blízkosti nikoho s Android telefónom, tak nezúfajte. Nižšie Vám prikladáme niekoľko fotografií a video, ktoré Vám ukážu ako „vyzerá“ Wifi.


staircase-take2-thumb   personal-hotspot-dispersion-3-thumb  

Zdroj: www.digitalethereal.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.