Viete, ako by vyzeral Windows 95 na smartfóne? Presne takto! Pozrite si koncept, ktorý by zaujal aj dnešného používateľa | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Viete, ako by vyzeral Windows 95 na smartfóne? Presne takto! Pozrite si koncept, ktorý by zaujal aj dnešného používateľa

Windows 95 Mobile koncept

Windows 10 Mobile

Viete, ako by vyzeral Windows 95 na smartfóne? Presne takto! Pozrite si koncept, ktorý by zaujal aj dnešného používateľa

Windows 95 uzrel svetlo sveta viac ako 20 rokov dozadu. Bol to prvý operačný systém na svete, ktorý priniesol prelomové funkcionality, ktoré v našich zariadeniach využívame do týchto dní. Nuž, vedeli by ste si ho však predstaviť vo vašom smartfóne?

Mnohých by táto myšlienka prinesenia staručkého Windowsu 95 na smartfóny určite ani nenapadla, ale to však nie je prípad dizajnéra, ktorý na serveroch Youtube uverejnil video konceptu, ktorý skutočne má „niečo do seba“. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Takto by mohol vyzerať Windows 95 na smartfóne

Windows 95 bol prvým Windowsom, ktorý sa stal skutočne masívnym operačným systémom, ktorý bol využívaný veľkou skupinou používateľov.  Svoju poslednú aktualizáciu dostal v roku 2001.

Zdroj: Youtube (4096)

 

TIP  V demo videu na aplikáciu Microsoft Azure bol odkaz na Andromeda OS. Microsoft však stále mlčí!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.