Vieš hrať FIFU na Xboxe a si z Bratislavy? Prihlás sa do turnaja, ktorý sa koná už 10. februára a vyhraj viac ako 150 eur, Messiho dres a poukážku na zájazd | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vieš hrať FIFU na Xboxe a si z Bratislavy? Prihlás sa do turnaja, ktorý sa koná už 10. februára a vyhraj viac ako 150 eur, Messiho dres a poukážku na zájazd

Novinky

Vieš hrať FIFU na Xboxe a si z Bratislavy? Prihlás sa do turnaja, ktorý sa koná už 10. februára a vyhraj viac ako 150 eur, Messiho dres a poukážku na zájazd

Vieš hrať FIFU 18 na hernej konzoli Xbox One a chceš zabojovať o vecné ceny? Prihlás sa do turnaja, ktorý sa koná v bratislavskej Petržalke v Napoles Café & Bar. Samozrejme, nebudeš hrať len tak pre nič za nič, pretože hlavnou výhrou je viac ako 150 eur, Messiho dres a poukážka na športový zájazd darovaná stránkou Superfanusik.sk.

Informácie o turnaji

Turnaj sa bude konať v priestoroch novo-otvoreného podniku Napoles Café & Bar, ktorý sa nachádza na Pečnianskej ulici v Bratislave, hneď oproti Inchebe. Do turnaja sa treba prihlásiť prostredníctvom zaslania správy priamo na facebookovú stránku  Napoles Café & Bar, kde treba uviesť svoje meno, priezvisko a nick. Pre účasť na turnaji treba na mieste uhradiť v hotovosti 10€. Maximálny počet hráčov je ale obmedzený na 32, preto sa s prihlasovaním určite poponáhľajte.

Zdroj: Facebook

Ceny pre každého účastníka turnaja

Vyhodiť 10€ iba tak? Treba si uvedomiť, že sa nehrá klasicky cez pavúka, ale účastníci turnaja budú rozdelení do skupín. V skupinách sa hrá systémom každý s každým a tým pádom sa nemusíte báť o to, že by ste po prvom prehratom zápase automaticky vypadli. Ďalším plusom je, že každý zúčastnený hráč obdrží zľavový kupón na akýkoľvek zájazd z ponuky Superfanusik.sk. Pre výhercu turnaja je pripravených 70% vyzbieraných peňazí za vstup, čiže výška peňažnej výhry pre výhercu sa môže vyšplhať až na 224€ a ako bonus k peňažnej odmene a zľavovému kupónu na zájazd, si domov odnesie originálny futbalový dres v hodnote 50€. Pre porazeného finalistu je pripravených viac ako 70€ a originálny futbalový šál. Pre hráčov v boji o 3. miesto sú taktiež pripravené špeciálne vecné ceny.

TIP  Samsung otvoril najväčšiu továreň na výrobu mobilných telefónov na svete

Úplné pravidlá turnaja, systém nastavení a všetky ostatné informácie, nájdete priamo na facebookovej stránke Napoles Café & Bar. Odkaz na facebookový event nájdete tu.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (EAsports)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.