VIDEO | Úprava veľkosti dlaždíc, jedná sa o fake či nie?
Connect with us

VIDEO | Úprava veľkosti dlaždíc, jedná sa o fake či nie?

ŠPEKULÁCIE

VIDEO | Úprava veľkosti dlaždíc, jedná sa o fake či nie?

Microsoft pomaly, ale isto finišuje práce s Windowsom 10 pre PC ako aj pre mobilnú verziu, a tak sa na internete objavuje stále viac a viac videí, v ktorých je možno vidieť viacero nových funkcionalít. Jednou z týchto noviniek by mohla byť aj možnosť nastavovania veľkosti dlaždíc.

Nižšie si môžete pozrieť video kde sa pravdepodobne pracovník Microsoftu zameriava na vylepšovanie Windows 10 Mobile a to konkrétne na živé dlaždice.

Avšak oficiálne toto video, na ktorom môžete vidieť upravovanie veľkosti dlaždíc nebolo ešte potvrdené a je dosť možné, že sa môže jednať o podvrh.

Video bolo natočené v prostredí aplikácie Square Home, pre Android, ktorá funguje v takzvanom metro štýle, s aplikáciou Onedrive.

Uvítali by ste možnosť prispôsobiť si dlaždice do ľubovoľnej veľkosti vo svojich Windows Phone smartfónoch?

Zdroj: Winbeta.org

TIP  Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť!
Pokračuj v čítaní

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.