VIDEO: Yezz Billy 5S LTE predstavený na CES | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO: Yezz Billy 5S LTE predstavený na CES

Novinky

VIDEO: Yezz Billy 5S LTE predstavený na CES

V pondelkových večerných hodinách bol v Las Vegas predstavený nový Windows Phone, ktorý svojím unikátnym dizajnom poteší nejedného nadšenca systému Windows.  Telefón pod označením Billy S5 predstavila pre nás málo známa značka Yezz, ktorá patrí medzi popredných výrobcov v ázijských krajinách. Základne špecifikácie telefónu ako aj video si môžete pozrieť nižšie.

  • 5-inch IPS 720p display
  • 2 GHz Quadcore Snapdragon 400
  • 13 MP AF rear-camera; 5 MP front-facing camera
  • 1 GB of RAM
  • 8 GB internal memory, expandable with microSD
  • Dual-SIM with LTE support

Smartphone by sa mal dostať do predaja v priebehu nasledujúcich mesiacoch, avšak dostupný zo začiatku bude pravdepodobne len pre čínsky trh. Na druhej strane Yezz má množstvo predajní aj v Európe, o čom svedčí aj viac ako 100000 predaných kusov telefónov s Windowsom na európskom trhu, teda nebolo by žiadnym prekvapením keby sa tento smartphone následne ocitol aj v našich predajniach.

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Samsung Galaxy S10 bude zrejme vybavený zabudovaným skenerom odtlačkov prstov v displeji
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.