VIDEO | Windows 10 vs Windows 8.1
Connect with us

VIDEO | Windows 10 (build 10512) vs Windows 8.1

Novinky

VIDEO | Windows 10 (build 10512) vs Windows 8.1

Najnovší build Windows 10 Mobile 10512 hoci nepriniesol žiadne nové funkcionality, ale podľa slov Microsoftu by tento build mal priniesť výrazne rýchlejšie reakcie ako sme boli na to doteraz zvyknutí a mal by byť vhodný aj na každodenne používanie.

Internetový portál OneTechSpot.et tieto tvrdenia zobral vážne a rozhodol sa Windows 10 Mobile (build 10512) porovnať priamo v akcii so súčasnou verziu Windows-u 8.1, ktorý dnes nájdeme na väčšine Windows telefónoch.

V 12 minútovom videu uvidíte napríklad rýchlosť spúšťania zariadenia, Štart obrazovky, prácu s internetovým prehliadačom, načítaním aplikácií,…

Používate aj vy Windows 10 Mobile na vašom zariadení? Ako ho hodnotíte vy?

Zdroj: OneTechSpot.net via WMpoweruser.com

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.