Video: Digitálny kúzelník | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Video: Digitálny kúzelník

TECH

Video: Digitálny kúzelník

Napiť sa Coly z tabletu, je to možné? „Digitálny kúzelník“ Simon Pierre to dokáže. No, samozrejme sa nejedná o realitu, ale len o kúzlo. Číslo, ktoré tento digitálny kúzelník ukázal v americkej šou si môžete pozrieť nižšie vo videu. Pevne veríme, že sa Vám bude páčiť.

TIP  Umelá inteligencia sa čoraz viac dostáva do „bežného“ života. Vďaka nej na serveroch Youtube bolo odstránených viac ako 8 miliónov videí

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.