VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo

TECH

VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo

Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Ak hej máme pre Vás tip. Na známej strat-up stránke Kickstarter.com sa objavilo inteligentné švihadlo. Áno čítate správne, švihadlo. Na vývoji tejto fitness pomôcky pracuje spoločnosť Tangram Factory, ktorá zabudovala do lana niekoľko senzorov a „displej“, ktorý tvorí 24 LED diód. Toto inteligentné švihadlo dokáže sledovať Váš pohyb a presne určiť počet skokov, ktoré ste spravili so švihadlom. Čo sa týka displeja, tak v skutočnosti to nie je „displej“ na aký sme zvyknutí, ale jedná sa o rad LED diód, ktoré pri skákaní dokážu zobraziť počet skokov.

svihadlo2

Medzi ďalšie funkcionality patrí napríklad synchronizácia dát s Vašim smartphonom, a ako inak, Vaše výsledky následne môžete zdieľať prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Developeri momentálne prostredníctvom Kickstarter-u hľadajú 60,000 dolárov na vývoj tohto inteligentného švihadla. Doteraz sa im podarilo predať takmer  400 švihadiel, vďaka čomu sú momentálne v na sume 39,000 dolárov.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.