VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo

TECH

VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo

Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Ak hej máme pre Vás tip. Na známej strat-up stránke Kickstarter.com sa objavilo inteligentné švihadlo. Áno čítate správne, švihadlo. Na vývoji tejto fitness pomôcky pracuje spoločnosť Tangram Factory, ktorá zabudovala do lana niekoľko senzorov a „displej“, ktorý tvorí 24 LED diód. Toto inteligentné švihadlo dokáže sledovať Váš pohyb a presne určiť počet skokov, ktoré ste spravili so švihadlom. Čo sa týka displeja, tak v skutočnosti to nie je „displej“ na aký sme zvyknutí, ale jedná sa o rad LED diód, ktoré pri skákaní dokážu zobraziť počet skokov.

svihadlo2

Medzi ďalšie funkcionality patrí napríklad synchronizácia dát s Vašim smartphonom, a ako inak, Vaše výsledky následne môžete zdieľať prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Developeri momentálne prostredníctvom Kickstarter-u hľadajú 60,000 dolárov na vývoj tohto inteligentného švihadla. Doteraz sa im podarilo predať takmer  400 švihadiel, vďaka čomu sú momentálne v na sume 39,000 dolárov.

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.