VIDEO: Ako funguje fotoaparát v mobile? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO: Ako funguje fotoaparát v mobile?

Novinky

VIDEO: Ako funguje fotoaparát v mobile?

Asi každý z nás využíva fotoaparát v mobile, či na zaznamenanie momentiek z výletov, večernej párty, alebo len na odfotenie dokumentov a podobne.  Ale zaujímalo Vás niekedy ako tento proces prebieha? Pozrite si nižšie video, ktoré Vám predstaví čo prebieha po stlačení spúšte fotoaparátu.

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.