VIDEO: 30 vecí, na ktoré dnes využívame telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO: 30 vecí, na ktoré dnes využívame telefón

TECH

VIDEO: 30 vecí, na ktoré dnes využívame telefón

Mobilné technológie, hlavne smartfóny za posledných desať rokov prešli veľkým vývojom. Priniesli nám „internet do vrecka“, navigáciu, mapové podklady, hlasových asistentov, telefónny zoznam a desiatky ba až stovky ďalších vymožeností, ktoré dnes pokladáme za základnú výbavu každého smartphonu, bez ktorej by sa mnohí z nás nevedeli zaobísť v každodennom živote.

Pozrite si nižšie jedno z najpopulárnejších virálnych videí, ktoré zobrazuje 30 rôznych vecí, ktoré nahradil smartfón. Sami budete prekvapení čo všetko sa „zmestí“ do tej škatuľky o rozmeroch 10 X 5 cm.

Bez čoho si neviete predstaviť váš telefón vy?

TIP  Microsoft plánuje ovládnuť čínsky trh s umelou inteligenciou
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.