VIDEO: 30 vecí, na ktoré dnes využívame telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO: 30 vecí, na ktoré dnes využívame telefón

TECH

VIDEO: 30 vecí, na ktoré dnes využívame telefón

Mobilné technológie, hlavne smartfóny za posledných desať rokov prešli veľkým vývojom. Priniesli nám „internet do vrecka“, navigáciu, mapové podklady, hlasových asistentov, telefónny zoznam a desiatky ba až stovky ďalších vymožeností, ktoré dnes pokladáme za základnú výbavu každého smartphonu, bez ktorej by sa mnohí z nás nevedeli zaobísť v každodennom živote.

Pozrite si nižšie jedno z najpopulárnejších virálnych videí, ktoré zobrazuje 30 rôznych vecí, ktoré nahradil smartfón. Sami budete prekvapení čo všetko sa „zmestí“ do tej škatuľky o rozmeroch 10 X 5 cm.

Bez čoho si neviete predstaviť váš telefón vy?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Ondrej

    Sorry ze upozornujem na gramatiku ale vyralnych?

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.